Avcılar Her Marka Kombi Servisi

By | 26 Eylül 2013

Avcılar kombi servisimiz tüm markalar ile sizlere servis hizmeti sunmaktadır. Kombi markaları yetkili servisleri bir kombi markasına hizmet verirken, biz tüm kombi markalarının tamir ve bakımını yapıyoruz. Garantili olarak çalışmaktayız. Servis hizmetlerimizin tümü altı ay garanti kapsamı altında bulunmaktadır. Tabi tüm şikayetleriniz için ayrıca arayarak bilgi alabilirsiniz.

marka

Kombi markaları bir çok çeşit olmakla birlikte, kimi çok kullanış sunarken, kimi dayanıksız olabilir. Kimi hesaplı ve ekonomik yakıt tasarrufu sağlar, kimisi çok yakar. Bunu sizler kombi almadan evvel araştırarak, seçerek almalısınız. Marka olduğu gibi, kullanışlı olup olmaması da çok önem arzetmektedir. Bir kombi de marka çok güzel bir marka iken, uzun ömürlü olmayabilir. Kullanım ömrü az olabilir. Kombi seçimlerinde ilerleyen günlerde sizlere bir çok önemli detayları sunarak, burada paylaşacağız.

Kombinizi daha uzun ömürlü yapmak biraz da sizlerin elindedir. Mesela kombinize bakım yaptırmak için bozulmasını, arıza vermesini beklememelisiniz. Kombinizin markası ne olursa olsun, her altı ayda bir  muakkak bakımını yaptırarak, şikayetleri olup, olmadığını öğrenerek  kombinize gereken titizliği göstererek kullanım ömrünü de uzatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir