Tag Archives: bakım

Avcılar Kombi Bakım

Kış gelmeden kombi servis bakımı şarttır. Şart olmasının nedenleri de çok tabii kombiniz için büyük önemler arzetmektedir. Kombinizi eğer çok uzun yıllar, dayanıklı ve sağlam bir şekilde kullanmak istiyorsanız düzenli bir şekilde, eğer mümkünse  altı ayda bir kombiniz için bakım yaptırınız. Bakım şu amaçla yapılır. Kombi kontrol edilir, neresinde sorun var, hangi parçası tam çalışamıyor,… Read More »

Avcılar Kombi

Avcılar ilçesi kombi markaları genel servis. Her türlü marka ve model kombilerin bakım ve tamiri yapılır. Avcılar’da açılmış olan servisimiz istiyor ki, haha kaliteli, sağlam ve hızlı hizmet sunsun. Bunun içinde elinden geleni yapmaya çalışarak, her ilçede, her çeşit kombi servisi açmaktadır. Servis itina ve sabır gerektiren bir iştir. Sizde bu işi yetkili ve güvendiğiniz… Read More »

Kombilerin Yıllık Bakımı

Kombi servis teknikeri olarak belirtmeliyim ki, kombi bakımı, özellikle düzenli kombi bakımı çok önemlidir. Kombilerinizin markası, modeli, çeşiti ne olursa olsun illa ki her yıl düzenli bir şekilde servis bakımından geçmesi gerekmektedir. Kombinin muayenesi diyelim,  ki bakımını bu kombiniz için gereklidir. Kombiniz siz kullandıkça, çalıştıkca içerisindeki bazı levyeleri, parçaları erimeye başlar ve zamanla bu parçaların… Read More »