Tag Archives: kombi

Kombilerin Yıllık Bakımı

Kombi servis teknikeri olarak belirtmeliyim ki, kombi bakımı, özellikle düzenli kombi bakımı çok önemlidir. Kombilerinizin markası, modeli, çeşiti ne olursa olsun illa ki her yıl düzenli bir şekilde servis bakımından geçmesi gerekmektedir. Kombinin muayenesi diyelim,  ki bakımını bu kombiniz için gereklidir. Kombiniz siz kullandıkça, çalıştıkca içerisindeki bazı levyeleri, parçaları erimeye başlar ve zamanla bu parçaların… Read More »

Kombide Marka

Kombide marka aslında o kadar önemli değildir. Çünkü kombilerin tümü dayanıklı ve sağlam üretilmektedir. Her kombi kendine has özelliklere sahiptir. Hepsi de aynı görevi görerek, ısıtır, pişirir ve suyumuzu kaynatır. Tabi kombimiz bizler için bunları yaparken,  bizler de kombilerimiz için bazı basit önerilere uyuyor muyuz? Öncelikle bildiğimiz üzere kombi markası da, çeşiti de oldukça yoğundur.… Read More »

Avcılar Her Marka Kombi Servisi

Avcılar kombi servisimiz tüm markalar ile sizlere servis hizmeti sunmaktadır. Kombi markaları yetkili servisleri bir kombi markasına hizmet verirken, biz tüm kombi markalarının tamir ve bakımını yapıyoruz. Garantili olarak çalışmaktayız. Servis hizmetlerimizin tümü altı ay garanti kapsamı altında bulunmaktadır. Tabi tüm şikayetleriniz için ayrıca arayarak bilgi alabilirsiniz. Kombi markaları bir çok çeşit olmakla birlikte, kimi… Read More »